Українці почали витрачати в Польщі менше грошей

У першому кварталі поточного року українці, що проживають в Польщі, витратили 453 мільйони злотих. Це втричі менше, ніж минулоріч, коли розмір видатків становив 1,48 мільярди — повідомляє видання Filary Biznesu

Такий спад спричинений пандемією та ускладненнями при перетині кордону. Перед епідемією коронавіруса, у 2019 році,  українці витрачали майже 7,8 мільярди злотих. У 2020 ця сума склала 2,6 мільярди. Експерти вважають, що цьогоріч сума видатків українців буде приблизно такою самою. 

Загальна сума грошей, яку витратили іноземці на придбання товарів та послуг у Польщі складає 4 мільярди злотих. Серед них найбільше витратили німці (56,2%), чехи (14,5%) та українці (11,9%). Проте за показником середніх витрат на особу за одне перебування у Польщі перше місце займають громадяни України. Вони за одну подорож витрачають 763 злотих. Минулого року ця сума складала 812 злотих. 

Іван Кислощук
Титульне фото: pixabay

[ratemypost]

Поділитися публікацією

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також
Найбільш читані пости
Підпишіться на нас