Соляну копальню у Величці знову відкриють для відвідувачів

В четвер, 4 лютого, після трьох місяців перерви, соляну копальню у Величці знову відкриють для відвідувачів. Про це пише Radio Kraków.

Вже зовсім скоро знову можна буде сходити на екскурсію у копальню солі, одне з найвідоміших туристичних місць в Малопольщі, яке було зачинене три місяці через карантинні обмеження.

Екскурсії проводитимуть в малих групах по 10 осіб, з понеділка по п’ятницю, від 10:00 до 15:00, у вихідні з 9:00 до 17:00. Звісно ж, з дотриманням усіх чинних санітарних норм.

Більше про соляні шахти дізнаєтесь за посиланням.

Читайте більше новин, вподобавши сторінку UAinKrakow.pl у соцмережі Facebook.
Фото міста та українців у Кракові – на нашому Instagram-акаунті за посиланням

Титульне фото: pixabay

[ratemypost]

Поділитися публікацією

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також
Найбільш читані пости
Підпишіться на нас