З Києва до Варшави запустять високошвидкісний потяг

Українська та польська влада ведуть перемовини щодо будови нової швидкісної залізничної лінії, яка з’єднає Київ та Варшаву.

Про це повідомляє UAinKraków.pl з посиланням на фейсбук сторінку міністра інфраструктури України Олександра Кубракова.   

Як повідомив урядовець міністерство очікує отримати результати попереднього техніко-економічного обґрунтування у  першому кварталі 2022 року. Очікується, що шлях нового потяга пролягатиме через Рівне та Ковель — з українського боку і через Люблін — з Любліна. 

Станом на зараз інших подробиці нового маршруту залишаються  невідомими.

Раніше ми писали, що з Кракова до Хорватії курсуватиме потяг

Читайте більше новин, вподобавши сторінку UAinKrakow.pl у соцмережі Facebook.

Фото міста та українців у Кракові – на нашому Instagram-акаунті за посиланням.

Титульне фото: Unsplash

[ratemypost]

Поділитися публікацією

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також
Найбільш читані пости
Підпишіться на нас