В Польщі знову продовжили карантинні обмеження, однак є винятки

Сьогодні, 14 квітня, відбулась пресконференція міністра здоров’я Польщі Адама Нєдзєльського та речника уряду Пьотра Мюллера. Нагадаємо, що минулі карантинні обмеження продовжили до 18 квітня.

Як повідомляє UAinKrakow.pl, карантинні обмеження продовжили ще на один тиждень, до 25 квітня. Однак дитячі садки та ясла відкриють вже з понеділка, 19 квітня, а також можна буде займатися спортом на свіжому повітрі.

Також продовжили обмеження, пов’язані з готельною сферою – готелі залишаються зачинені до 3 травня (на час Травневих свят). Нєдзєльський додав, що в той час будуть проводитись перевірки дотримання обмежень. Він також зазначив, що наступне послаблення обмежень відбуватиметься регіонально, адже ситуація з захворюваннями у воєводствах різниться. 

Міністр здоров’я повідомив, що “апогей третьої хвилі” коронавірусу, тобто кількість випадків захворювання, відбувся на минулих тижнях, зараз ця хвиля “проходить через лікарні”. Сьогодні перший день, коли кількість випадків інфікування зменшилась (денний рапорт за посиланням).

Крім того, Адам Нєдзєльський нагадав, що наразі в Польщі виконано майже 8 мільйонів щеплень і відкритий запис на вакцинацію для людей від 57+.

 Читайте більше новин, вподобавши сторінку UAinKrakow.pl у соцмережі Facebook.
Фото міста та українців у Кракові – на нашому Instagram-акаунті за посиланням

Титульне фото: freepik

[ratemypost]

Поділитися публікацією

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також
Найбільш читані пости
Підпишіться на нас