Українських працівників вакцинуватимуть на кордоні з Польщею

Українці, що їдуть на роботу з України до Польщі, зможуть отримати щеплення проти COVID-19 на прикордонних пунктах пропуску — повідомляє UAinKrakow.pl з посиланням на портал Wirtualna Polska.

Українцям робитимуть щеплення американським препаратом “Johnson&Johnson”. Достатньо лише однієї дози цієї вакцини для забезпечення належного рівня імунітету від коронавірусу. Це дозволить уникнути складнощів, котрі могли б з’явитись під час організації повторної вакцинації.

Однім з організаторів кампанії щеплень для українських працівників є ряшівський медичний центр “Medyk”. Зі слів його представника Станіслава Мазура, фірми вже виявили велике зацікавлення вакцинацією іноземних працівників, адже бояться масових спалахів хвороби серед них.

Згідно з попереднім аналізом працівників медцентру, українські працівники також охоче робитимуть щеплення проти COVID-19.

Щеплення на кордоні мають початись одразу, як медичний центр отримає замовлену партію вакцини.

https://uainkrakow.pl/bezkoshtovna-osvita-v-polshchi-stypendialni-prohramy

Іван Кислощук
Титульне фото: freepik

 

[ratemypost]

Поділитися публікацією

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також
Найбільш читані пости
Підпишіться на нас