Українська спортсменка стала переможницею на турнірі в Польщі

Українська стрибунка у висоту Юлія Левченко стала переможницею турніру “Меморіал Ірени Шевінської” в польському Бидгощі. 

Левченко виграла перше місце з найкращим результатом сезону на міжнародних стартах – 2 метри. Про це пoвідoмляє UAinKrakow.pl із пoсиланням на УНІАН.

Другою стала ще одна українка Ярослава Магучіх.

Результати:

1. Юлія Левченко (Україна) – 2 м

2. Ярослава Магучіх (Україна) – 1,97 м

3. Дженелл Шепер (Ямайка) – 1,85 м.

Читайте більше новин, вподобавши сторінку UAinKrakow.pl у соцмережі Facebook.
Фото міста та українців у Кракові – на нашому Instagram-акаунті за посиланням

Титульне фото: Wikimedia

[ratemypost]

Поділитися публікацією

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також
Найбільш читані пости
Підпишіться на нас