Українські діти здобули нагороди на турнірі з карате у Новому Сончі

Українські діти здобули нагороди на турнірі з карате у Новому Сончі 267485328 4658021690979771 6291361422686183129 n 1024x768

У суботу, 11 грудня, у Новому Сончі відбувся 5-тий Загальнопольський Миколайковий турнір з традиційного карате. У конкурсі кілька нагород завоювали малі українці з Кракова.

Про це повідомляє UAinKrakow.pl.

У турнірі брало участь понад 400 учасників. Юра Поляк в куміте здобув бронзу. Женя Поляк в ката і куміте здобув золото, а на додаток виграв суперприз 一 електричний самокат 一 у змаганні з іншими подвійними переможцями.

У “Миколайковому” турнірі всі учасники отримують пам’ятні подарунки і медалі учасників. За словами мами переможців, Ганни Поляк, це заохочує тих, хто тільки починає змагатись, або кому просто трішки не пощастило.

Читайте більше новин, вподобавши сторінку UAinKrakow.pl у соцмережі Facebook.

Фото міста та українців у Кракові – на нашому Instagram-акаунті за посиланням.

Титульне фото: Facebook Krakowski Klub Karate Tradycyjnego