У неділю, 8 жовтня, на дорогах Кракова пройде 9-й Cracovia Półmaraton Królewski та змагання. У зв’язку з цими спортивними заходами будуть внесені зміни в організацію дорожнього руху та роботу громадського транспорту.
Про це повідомляє UAinKrakow.pl з посиланням на міський портал.
Які вулиці будуть перекриті повністю чи частково
00.00–18.00
- ul. Lema в двох напрямках, з допуском до:
- від сторони ul. Mogilskiej до 8:30 доїзд до паркінгу TAURON Arenie Kraków i доїзд до ul. Lema 5 i 5A;
- зі сторони al. Pokoju до будинків ul. Lema 15A, 15B, 15C, 15D, 15E;
- по спеціальному коридорі до ul. Lema з боку al. Pokoju.
8:30–13:30
- al. Pokoju до ul. Lema до ronda 308. Dywizjonu;
Виїзд з M1 тільки в право до Ronda Dywizjony 308; - al. Jana Pawła II від ul. Lema до ronda Czyżyńskiego;
- на петлі im. Rayskiego в напрямку ul. Stella-Sawickiego вправо і прямо, а в напрямку rondо Czyżyńskie тільки вправо з ul. Bieńczyckiej i з al. Pokoju
- ul.: Floriańska, східна сторона Rynku Głównego, Grodzka, św. Idziego, Podzamcze;
- виїзд з ul. Droga до Zamku тільки вправо, виїзд з ul. Straszewskiego в напрямку Alei Trzech Wieszczów.
9:00-11:00
- ul.: Mogilska, Kopernika, Westerplatte
Виїзд з ul. Cystersów тільки вліво в ul. Mogilską в напрямку ronda Mogilskiego, ulice: Botaniczna i Strzelecka без проїзду, доїзд до ul. Radziwiłłowskiej з ul. Westerplatte ul. Zamenhofa.
10:00-13:00
- виїзд з ronda Mogilskiego в al. Powstania Warszawskiego
10:00–13:30
- al. Pokoju від ul. Fabrycznej i ul. Ofiar Dąbia до ul. Świtezianki i від ul. Świtezianki до ul. Lema;
Можливість виїзду з ul. Widok в напрямку ronda 308. Dywizjonu - ul. Ofiar Dąbia до ul. Na Szaniec до al. Pokoju;
Маршрути, якими можна буде виїхати
- ul. Lema – спеціальний коридор до al. Pokoju;
- al. Pokoju – спеціальний коридор до ronda 308. Dywizjonu
- al. Jana Pawła II – спеціальний коридор до ul. Wysockiej в напрямку ul. Nowohuckiej на час півмарафону.
Об’їзди для транспорту
- для ul. Lema i al. Pokoju:
- з al. Jana Pawła II i з ul. Meissnera до ronda Grzegórzeckiego вулицями: Mogilską i al. Powstania Warszawskiego (10:00–10:30)
- для ul. Mogilskiej (9:00-11:00):
- з ronda Mogilskiego, ul. Lubomirskiego, ul. Lubicz, ul. Beliny-Prażmowskiego до ronda 308. Dywizjonu 308 (i до ronda Grzegórzeckiego о 10:00–10:30) вулицями: Beliny-Prażmowskiego, Brodowicza, Olszyny, Pilotów, Młyńską, al. Bora-Komorowskiego, Stella-Sawickiego, Nowohucką (до ronda Grzegórzeckiego далі ul. Klimeckiego i Herlinga Grudzińskiego)
- з ul. Powstania Warszawskiego до ul. Meissnera вулицями: Beliny-Prażmowskiego, Brodowicza, Olszyny, Pilotów
- для al. Jana Pawła II:
- з ul. Mogilskiej до ronda 308. Dywizjonu вулицями: Jana Pawła II i Nowohucką
- з ul. Mogilskiej до ronda 308. Dywizjonu о 8:30–13:30 вулицями: Meissnera, rondem Młyńskim, Młyńską, al. Bora-Komorowskiego, Stella-Sawickiego i Nowohucką
- з ul. Lublańskiej до ronda 308. Dywizjonu вулицями: al. Bora-Komorowskiego, Stella-Sawickiego i Nowohucką
- з pl. Centralnego до ronda Czyżyńskiego вулицями: al. Andersa, rondem Kocmyrzowskim, Bieńczycką
- з ronda Kocmyrzowskiego до pl. Centralnego: al. Andersa
- з ul. Bieńczyckiej i з ul. Medweckiego до placu Centralnego вулицями: Medweckiego, Dąbrowskiej, al. Andersa
- з al. Bora-Komorowskiego i ul. Wiślickiej до ul. Bieńczyckiej: al. Andersa
- з ronda 308. Dywizjonu до ul. Bieńczyckiej вулицями: Nowohucką, Stella-Sawickiego, al. Bora-Komorowskiego, al. Andersa
- з al. Jana Pawła II z kierunku до ronda Czyżyńskiego до ronda 308. Dywizjonu вулицями: Stella-Sawickiego;
- для ul. Powstania Warszawskiego (о 10:00–10:30):
- з ul. Mogilskiej до ronda Grzegórzeckiego вулицями: Beliny-Prażmowskiego, Brodowicza, Olszyny, Pilotów, Młyńską, al. Bora-Komorowskiego, Stella-Sawickiego, Nowohucką (до ronda Grzegórzeckiego далі ul. Klimeckiego i Herlinga Grudzińskiego)
- з ul. Stella Sawickiego до ronda Grzegórzeckiego вулицями: Nowohucką, Klimeckiego i Herlinga Grudzińskiego
- з al. 29 Listopada та вулиць: Prądnickiej, Śląskiej, Mazowieckiej i Łobzowskiej до ronda Grzegórzeckiego ulicami: Alejami Trzech Wieszczów, Konopnickiej, rondem Matecznego, Kamieńskiego, Powstańców Śląskich, Powstańców Wielkopolskich, Klimeckiego i Herlinga Grudzińskiego
- для al. Pokoju на відрізку від ul. Fabrycznej до ronda 308. Dywizjonu
- з ronda Grzegórzeckiego, al. Powstania Warszawskiego, ul. Grzegórzeckiej i з ul. Kotlarskiej do ronda 308. Dywizjonu вулицями: Kotlarską, мостом Kotlarskim, Herlinga-Grudzińskiego, Klimeckiego, Nowohucką
- для al. Pokoju на відрізку до ronda 308. Dywizjonu i ul. Świtezianki до ronda Grzegórzeckiego
- вулицями Nowohucką, Klimeckiego, Herlinga-Grudzińskiego, Kotlarską
- для ul. Ofiar Dąbia
- з ul. Nowohuckiej, ul. Saskiej до ronda Grzegórzeckiego вулицями: Nowohucką, Klimeckiego, Herlinga-Grudzińskiego, Kotlarską
- для ul. Westerplatte
- з. św. Gertrudy вулицями: Starowiślną i до ronda Grzegórzeckiego;
- з ul. św. Idziego, ul. Podzamcze, ul. Powiśle
- з ul. św. Gertrudy do Alei Trzech Wieszczów вулицями: Stradomską, Dietla, Rondem Grunwaldzkim i Konopnickiej.
Де і коли не будуть курсувати трамваї
- ul. Westerplatte – о 10:00–11:00
- ul. Dominikańska – о 10:00–11:30
- al. Pokoju до петлі Dąbie до ronda Czyżyńskiego – о 10:00–13:30.
Де і коли не будуть курсувати автобуси
- ul. Lema (в два боки) – о 0:00–18:00
- al. Pokoju (від ul. Ofiar Dąbia do ul. Lema i до петлі Dąbie до Ronda 308. Dywizjonu) – о 10:00–13:30
- ul. Stoczniowców i Ofiar Dąbia – о 10:00–13:30
- al. Jana Pawła (від Ronda Czyżyńskiego до Placu Centralnego) – о 10:00–13:30
Змінений рух трамваїв
- nr 1 – о 10:00–11:30: Wańkowicza – … – rondo Czyżyńskie, al. Jana Pawła II, ul. Mogilska, ul. Lubicz, ul. Basztowa, ul. Podwale, ul. Piłsudskiego, al. 3 Maja – «Cichy Kącik»
- о 11:30–13:30: Wańkowicza – … – rondo Czyżyńskie, al. Jana Pawła II, ul. Mogilska, rondo Mogilskie, rondo Grzegórzeckie – … – «Cichy Kącik»
- nr 3 – о. 10:00–11:00: «Krowodrza Górka P+R »– … – тунель, rondo Mogilskie, rondo Grzegórzeckie, ul. Dietla, ul. Starowiślna – … – «Nowy Bieżanów P+R»
- nr 4 – о 10:00–13:30: «Bronowice Małe» – … – rondo Czyżyńskie, rondo Kocmyrzowskie, plac Centralny – … – «Zajezdnia Nowa Huta»
- nr 8 – о 10:00-11:30: «Bronowice Małe» – … – , ul. Karmelicka, ul. Dunajewskiego, ul. Basztowa, ul. Lubicz, rondo Mogilskie, rondo Grzegórzeckie, ul. Dietla, ul. Starowiślna, ul. św. Gertrudy – … – «Borek Fałęcki»
- nr 10 –: о 10:00–11:00: Pleszów – plac Centralny, rondo Kocmyrzowskie, rondo Czyżyńskie – … – rondo Mogilskie, rondo Grzegórzeckie, ul. Dietla, ul. Starowiślna, przystanek «Poczta Główna» – … – «Kurdwanów P+R»
- о 11:00–13:30: Pleszów – … – plac Centralny, rondo Kocmyrzowskie, rondo Czyżyńskie – … – «Kurdwanów P+R»
- nr 13 – о 10:00–11:30: «Bronowice» – … – ul. Karmelicka, ul. Dunajewskiego, ul. Basztowa, ul. Lubicz, rondo Mogilskie, rondo Grzegórzeckie, ul. Dietla, ul. Starowiślna, ul. św. Gertrudy – … – «Nowy Bieżanów P+R»
- nr 14 – о 10:00–13:30: «Bronowice» – «Dąbie»
- nr 18 – о 10:00–11:30: «Czerwone Maki P+R»– … – ul. Stradomska, ul. św. Gertrudy, ul. Starowiślna, ul. Dietla, rondo Grzegórzeckie, rondo Mogilskie, ul. Lubicz, ul. Basztowa, ul. Długa – … – «Papierni Prądnickich»
- nr 22 – о 10:00–13:30: «Kopiec Wandy» – … – plac Centralny, rondo Kocmyrzowskie, rondo Czyżyńskie, al. Jana Pawła II, ul. Mogilska, rondo Mogilskie, rondo Grzegórzeckie – … – «Borek Fałęcki»
- nr 72 – о 10:00–11:30: «Cmentarz Rakowicki” – … – ul. Lubicz, rondo Mogilskie, rondo Grzegórzeckie, ul. Grzegórzecka, ul. Dietla, ul. Starowiślna, ul. św. Gertrudy – … – «Mały Płaszów P+R»
Змінений рух автобусів
- nr 103 – о 10:00–13:30:
- в напрямку alei Przyjaźni: Lesisko – … – al. Pokoju, al. Jana Pawła II, plac Centralny, al. Solidarności – Aleja Przyjaźni
- в напрямку Lesiska: Aleja Przyjaźni – … – ul. Bieńczycka, al. Jana Pawła II, ul. Stella-Sawickiego, tunel pod al. Jana Pawła II, ul. Nowohucka, al. Pokoju, ul. Centralna – … – Lesisko
- nr 113 – о 10:00–13:30: «Centralna» – … – «EC Łęg», ul. Ciepłownicza, ul. Nowohucka, ul. Powstańców Wielkopolskich – Podgórze SKA
- nr 128 –:
- о 10:00 i 13:30–18:00: «Prądnik Czerwony» – … – ul. Meissnera, ul. Mogilska, rondo Mogilskie, rondo Grzegórzeckie, al. Pokoju, ul. Ofiar Dąbia – … – «Zajezdnia Płaszów»
- о 10:00–13:30:
- в напрямку Płaszów: «Prądnik Czerwony» – … – ul. Meissnera, ul. Mogilska, rondo Mogilskie, rondo Grzegórzeckie, most Kotlarski, ul. Klimeckiego, ul. Nowohucka – … – «Zajezdnia Płaszów»
- в напрямку Prądnika Czerwonego: «Zajezdnia Płaszów» – … – ul. Nowohucka, ul. Klimeckiego, most Kotlarski, rondo Grzegórzeckie, rondo Mogilskie, ul. Lubicz, ul. Rakowicka, ul. Grochowska, ul. Pilotów, rondo Młyńskie – … – «Prądnik Czerwony»
- nr 174 – о 10:00–13:30 в напрямку Kurdwanów: «Kombinat» – … – al. Jana Pawła II, plac Centralny, rondo Kocmyrzowskie, al. Jana Pawła II, ul. Stella-Sawickiego, tunel pod al. Jana Pawła II, ul. Nowohucka – … – Os. Kurdwanów
- nr 184 – о 10:00–10:30: Starowiślna – … – rondo Mogilskie, ul. Lubicz, ul. Rakowicka, ul. Grochowska –… – «Prądnik Czerwony»
- nr 202, 212, 222, 232, 262, 701 – о. 10:00–13:30: «Czyżyny Dworzec» –… – ul. Dąbrowskiej, al. gen Andersa, ul. Kocmyrzowska –… – miejscowości poza Krakowem / «Wzgórza Krzesławickie»
- nr 424 – о 10:00–13:30 район os. Ugorek по трасі лінії nr 124: від зупинки «Pilotów» до «TAURON Arena Kraków Wieczysta».
Читайте також: У Кракові відбудеться благодійний вечір «ЯКТИТАМ, КРАКІВ» на підтримку ЗСУ
Розповідаємо першими новини для українців у Кракові – підписуйтесь на телеграм UAinKrakow.
Читайте більше новин, вподобавши сторінку UAinKrakow.pl у соцмережі Facebook.
Фоторепортажі та корисні інфографіки – на нашому Instagram-акаунті.
Титульне фото: Unsplash