У Кракові вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Сьогодні на Раковицькому цвинтарі Кракова вшанували 6-ту річницю подій Революції гідності.

Генеральне консульство України в Кракові організувало панахиду біля кургану “Померлих та інтернованих воїнів УНР 1918-1920 рр. в таборі №1 “Домб’є” на Раковицькому цвинтарі.

З гімном та молитвою представники української громади та працівники консульства поклали квіти до меморіалу та запалили синьо-жовті лампадки в пам’ять про загиблих Героїв.

Читайте більше новин, вподобавши сторінку UAinKrakow.pl у соцмережі Facebook.
Фото міста та українців у Кракові – на нашому Instagram-акаунті за посиланням

Титульне фото: Facebook – Генеральне консульство України у Кракові

[ratemypost]

Поділитися публікацією

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також
Найбільш читані пости
Підпишіться на нас