На цьому веб-сайті використовуються файли cookie. Натискаючи ПРИЙНЯТИ або залишаючись на ньому, ви дозволяєте нам використовувати файли cookie. Політика конфіденційності
ПРИЙНЯТИ X
У суботу, 27-го листопада, на Головному ринку урочисто запалили вогні на найбільшій ялинці у місті.
Під час заходу для гостей виступили хор госпел “DeocentriCity”, гурт “Pan Tu Nie Stał”, а також співаки Антек Смикевич та Роберт Садовський.
Дивіться наш фоторепортаж з події.
Фото: Лідія Кожевнікова
Поділитися публікацією
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Коментар *
Ім'я *
Email *
Сайт