Сьогодні з вежі Маріацького костелу у Кракові лунав гімн України

У четвер, 3 березня, опівдні з вежі костелу Святої Марії пролунав гімн України. 

Про це повідомляє UAinKrakow.pl з посиланням на міський портал. 

Це символічний жест підтримки в межах загальнопольської кампанії #dlaNASZEJwolności, до якої приєднався Краків. Одразу після гімну пролунав традиційний краківський хейнал.

Читайте також: Краків припиняє співпрацю з Москвою та Санкт-Петербургом через війну

Читайте більше новин, вподобавши сторінку UAinKrakow.pl у соцмережі Facebook.

Фото міста та українців у Кракові – на нашому Instagram-акаунті 

Титульне фото: unsplash

 

[ratemypost]

Поділитися публікацією

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також
Найбільш читані пости
Підпишіться на нас