Польська медична місія анонсувала створення польового шпиталю біля кордону з Україною

Наразі триває збір коштів та необхідного медичного обладнання. Основну фінансову допомогу будуть надавати фонд “Ziko dla Zdrowia” та товариство підприємців Кракова “Biznes Klub”.

Про це повідомляє UAinKrakow.pl з посиланням на видання Gazeta Krakowska.

Польовий шпиталь планують розкласти на близькій відстані від польсько-українського кордону, аби в разі небезпеки одразу евакуювати медиків та хворих. Осередок, ймовірно, запрацює у травні. Персонал переважно складатиметься з українських лікарів, а координаторами будуть представники Польської медичної місії. На відкриття планують витратити близько 1,5 млн доларів: половина піде на облаштування простору (ліжка, шафки, намети), а ще половина — на обладнання та ліки. 

Організація підтримує українську медичну систему ще з початку війни. Вона доставляє гуманітарними вантажами ліки та медичне обладнання. В організації стверджують, що намагатимуться надавати допомогу доти, доки буде доступ до шпиталів.

Читайте також: Біженці з онкологічними захворюваннями можуть продовжити лікування у Польщі

Читайте більше новин, вподобавши сторінку UAinKrakow.pl у соцмережі Facebook.

Фото міста та українців у Кракові – на нашому Instagram-акаунті 

Титульне фото6 Unsplash

[ratemypost]

Поділитися публікацією

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також
Найбільш читані пости
Підпишіться на нас