Shopping Cart

Aktualne i sprawdzone oferty pracy dla Ukraińców – UAinKrakow.pl i KCIUk uruchamiają nowy projekt

Redakcja portalu UAinKrakow.pl, Fundacja “Instytut Polska-Ukraina”, ABSL Poland, Krakowskie Centrum Informacji Ukraińskiej uruchamiają nowy projekt mający na celu pomoc Ukraińcom w znalezieniu pracy w mieście.

Od tego momentu na portalu UAinKrakow.pl pojawi się rubryka “Oferty pracy”. Tutaj będziemy publikowali najbardziej aktualne i sprawdzone oferty zatrudnienia dla Ukraińców od firm zrzeszonych w związku „ABSL Poland”. Oprócz tego stworzyliśmy na Telegramie kanał „UAinKrakow.pl: вакансії / робота в Кракові”, aby jeszcze bardziej ułatwić proces poszukiwania pracy.

“Ukraińcy, którzy przyjeżdżają do Polski, często mają trudności związane z poszukiwaniem pracy. Właśnie dlatego postanowiliśmy pomóc naszym krajanom w tej potrzebie. Obecnie Telegram jest jedną z najbardziej popularnych wśród Ukraińców platform do komunikacji. Z tego powodu podjęliśmy decyzję o publikowaniu ofert pracy nie tylko na portalu, lecz także na kanale Telegramu”, – powiedziała prezes Fundacji “Instytut Polska-Ukraina” i założycielka portalu UAinKrakow.pl Olha Meńko.          

Nowe ogłoszenia będą się pojawiały na portalu i na Telegramie każdego dnia. Nie przegapcie aktualnych informacji!

 

Partnerzy:

Fundacja Instytut Polska-Ukraina

Klub Ukraiński w Krakowie - Fundacja Zustricz

The Jewish Community Centre of Krakow

Salam Lab, Laboratorium Pokoju.

Szlachetna Paczka -Pomoc potrzebującym - ubogim, dzieciom, seniorom, chorym i niepełnosprawnym.

NIĆ. Kawiarnio-księgarnia.