Коронавірус у музеї: Gmach Główny зачиненo на карантин

Gmach Główny – будівля Краківського національного музею, в якій знаходиться основна художня колекція міста, від 9 червня тимчасово зачинена для  відвідувачів. Про це інформує Wyborcza.

Повідомляється, що причиною стала коронавірусна інфекція у кількох працівників. Відомо, всі хворі мають легкий перебіг COVID-19. Такoж відомо, що ніхто з інфікованих не контактував з відвідувачами (оскільки це працівники технічного відділу).

Дирекція Національного музею прийняла рішення про закриття відділу. Наразі невідомо, коли музей відновить роботу. 

Читайте більше новин, вподобавши сторінку UAinKrakow.pl у соцмережі Facebook.
Фото міста та українців у Кракові – на нашому Instagram-акаунті за посиланням

Титульне фото: pixabay

 

[ratemypost]

Поділитися публікацією

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також
Найбільш читані пости
Підпишіться на нас