Ботанічний сад Кракова знову відкритий для відвідувачів

Ботанічний сад Ягеллонського університету знову запрошує відвідувачів. Відкриття відбудеться сьогодні, 26 травня, о 12:00.

З огляду на епідеміологічну ситуацію, під час відвідування саду будуть певні зміни та особливості:

  • Ботанічний сад буде відкритий у робочі дні з 12:00 до 18:00, а у вихідні та святкові дні з 10:00 до 18:00. Продаж квитків та вхід на територію – до 17:00.
  • Оранжереї та музей залишаються закритими.
  • Сезонні абонементи наразі не продаються.
  • На території саду може перебувати одночасно до 500 осіб. Співробітники саду можуть обмежувати вхід, аби не перевищувати цього ліміту.
  • Відвідувачі зобов’язані дотримуватись дистанції та носити маски (чи в інший спосіб закривати ніс і рот відповідно до чинних санітанітарних вимог).
  • Продаж рослин не відбувається.

 

Приємних Вам прогулянок!

https://uainkrakow.pl/botanichnyi-sad-krakova-chomu-yoho-varto-vidvidaty-foto

Титульне фото: Юлія Посилюжна

 

 

[ratemypost]

Поділитися публікацією

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також
Найбільш читані пости
Підпишіться на нас