Анджей Дуда нагородив колишнього посла Андрія Дещицю орденом “За заслуги перед Польщею”

Колишній посол України в Польщі Андрій Дещиця отримав престижну державну нагороду від президента Анджея Дуди  — Командорський хрест із зіркою ордена “За заслуги перед Польщею”.

Про це повідомляє UAinKraków.pl з посиланням на сайт Президента Польщі.

“Дякую Андрієві Дещиці за роки служби у формуванні польсько-українських відносин за останні вісім років”,- зазначив Дуда.

“Останній час є свідченням зміни польсько-українських відносин. Я дуже хотів би, щоб наші відносини були якомога кращими і дозволили співіснувати нашим народам у Європі”, – сказав президент Польщі.

Нагадаємо, що Андрій Дещиця обіймав посаду посла України в Польщі з 2014 року.  Наступним дипломатичну місію виконуватиме Василь Зварич, який вже прибув до Варшави.

Розповідаємо першими новини для українців у Кракові – підписуйтесь на телеграм UAinKrakow.

Читайте більше новин, вподобавши сторінку UAinKrakow.pl у соцмережі Facebook.

Фоторепортажі та корисні інфографіки – на нашому Instagram-акаунті.

Титульне фото: Канцелярія Президента

 

[ratemypost]

Поділитися публікацією

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також
Найбільш читані пости
Підпишіться на нас